Hakkımızda

Denetim Ciddi bir iştir. Mesleği bilmek yetmez, ona gönül vermek ve sevmek gerekir.

1996 yılında Kurulan AG Denetim, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından bağımsız denetim kuruluşu olarak yetkilendirilmiştir.

AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. hem kamu hem de özel sektör tecrübesine sahip ortakları tarafından, 26 yılı aşkın mesleki birikimini, denetim alanında sizinle paylaşmak amacıyla kurulmuştur. Konusunda uzman denetçi kadrosu ile İstanbul merkez ofisinde faaliyet gösteren AG Yeminli Mali Müşavirlik ve Bağımsız Denetim A.Ş. tüm TÜRKİYE’ye hizmet vermektedir. 2018 Yılında Globalleşen AG, AG AUDIT LLC olarak USA Ofisini açmış, TÜRKİYE yanında çok sayıda Ülkede hizmet vermektedir.

Şirketimiz yetki alanı dahilinde bütün kurum ve kuruluşların, şirketlerin, gerçek kişilerin ve vergi mükelleflerinin bağımsız denetim, vergi danışmanlığı, tam tasdik, katma değer vergisi iadeleri, vergi incelemeleri ve uzlaşmaları, vergi davaları danışmanlığı, şirket değerlemesi, hile ve yolsuzluk denetimi ve  özel amaçlı raporlar ile 3568 sayılı kanun ve Türk Ticaret Kanunu gereğince verilmesi gereken tüm müşavirlik ve denetim  hizmetlerini sunmaktadır.

“Denetim Ciddi bir iştir. Mesleği bilmek yetmez, ona gönül vermek ve sevmek gerekir.” Felsefesini benimseyen şirketimiz, alanında uzman ve profesyonel kadroyla hedeflerini yüksek tutmaktadır.

"Herhangi bir sonuç için değil en iyi sonuç için bizi tercih edin."

Ahmet Gündüz

(Yönetim Kurulu Başkanı)

Merkez Ofis

Hürriyet Mh. Yakacık D-100 Kuzey Yanyol Cd.
Kartal İş Merkezi No:57 Kat:3 KARTAL-İSTANBUL

Telefon

+90 216 491 56 37

E-Mail

info@agdenetim.com
Daha Detaylı Bilgi İçin Kataloglarımızı İnceleyin...

“Herhangi bir sonuç için değil EN İYİ sonuç için bizi tercih edin.”

“Denetim Ciddi bir iştir. Mesleği bilmek yetmez, ona gönül vermek ve sevmek gerekir.” Felsefesi ile şirketimiz nitelikli hizmetler sunmaktadır.

AG Profesyonel Bir Denetim Şirketidir

Şirketinizi amaçlarına ulaştırmak için uzman ekibimiz arı gibi çalışmaktadır. Hedefimiz size en iyi hizmet sunmaktır.

AG

1 Temmuz 2008

AG YMM Dönüşümü

2016

SPK - KGK Yetkilendirme

2018

Global Oluşum

1 Kasım 1996

AG'nin Kuruluşu

2015

AG YMM ve Bağımsız Denetim A.Ş. Dönüşüm

BUGÜN

Tüm dünyaya hizmet veriyoruz
logo-footerss