Finansal Danışmanlık Hizmetlerimiz

Şirket Birleşme İşlemleri Danışmanlığı

Şirket Tasfiyesi-Bölünme-Tür Değiştirmesi Danışmanlığı

Şirket Halka Arz Danışmanlığı

Şirket Değerlemesi

BİZE ULAŞIN

Şirketimizden Teklif ve Bilgi Talep Edebilirsiniz

Birleşme ve devralmalar, finansman ve değerlemeyi kapsayan kapsamlı finansal danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Doğru tasarlanmış ve etkin bir şekilde uygulanan süreçlerle, en iyi finansal danışmanlık şirketlerinden biri olarak müşterilerimize özel ve katma değerli çözümler sunuyoruz.

Finansal Danışmanlık Hizmeti Nedir?

Finansal danışmanlar, bireysel emeklilik ve sağlık sigortası gibi gelecekteki planlama veya yatırım tavsiyeleri hakkında bilgi sağlar. Müşterinin finansal çizgisine en uygun satışı yaparlar.

Finansal Danışmanlık şirketleri kişilere ve kurumlara, finans alanında yardım ve destek sağlayan kişilerdir. Bireylerin veya şirketlerin taşınır veya taşınmaz varlıklarını piyasalarda değerlendirme işini yürüten finansal danışmanlar, aynı zamanda bireysel emeklilik ve hayat sigortası gibi konularda da hizmet verirler.

Finansal Danışmanlık Şirketleri

Mali İşler / Finans, bir şirketin en önemli stratejik karar destek mekanizmalarından biridir. Güçlü bir şirket için güçlü bir Mali İşler fonksiyonu vazgeçilmezdir. Stratejiden uygulamaya, organizasyondan süreçlere, bütçe/planlamadan raporlamaya, iç kontrolden iç denetime, teknolojiden veriye, insan kaynağından mevzuata, gerekçesi, büyüklüğü ve zamanlaması ne olursa olsun Finansal Danışmanlık veya Mali İşler Dönüşümü mutlaka yapılması gereken bir unsurdur.

Yatırımlarınızda finansal kararları en etkin şekilde verebilmeniz için sunduğumuz analiz, fizibilite, değerleme, planlama, modelleme, risk yönetimi ve yapılandırma hizmetlerimizle finansal stratejilerinizi beraber oluşturuyor, doğru zamanda doğru adımları atmanıza destek oluyoruz. Hizmetlerimizle uzun vadeli iş ortağınız olmak üzere yanınızdayız.

Yatırımlarınızda en etkin finansal kararları alabilmeniz için analiz, fizibilite, değerleme, planlama, modelleme, risk yönetimi ve yapılandırma hizmetlerimiz ile birlikte finansal stratejilerinizi oluşturur, doğru zamanda doğru adımlar atmanıza destek oluruz. Hizmetlerimizle uzun vadeli iş ortağınız olmak için yanınızdayız.

Finansal Danışmanlığın Faydaları Nedir?

  • Bankaların kullandığı yöntemler ve uluslararası normlarda hesaplanan oranlar ile işletmelerin finansal yapısını uzman gözüyle değerlendirerek bilanço analizinizi gerçekleştirir.
  • Dış kaynak kullanım süreçlerini doğru planlayarak verimliliği artırır.
  • Finansal verilerin denetim ve kontrolleri ile güçlü bir finansal tablo yapısı oluşturarak bankaların güvenilirliğini artırmaktadır.
  • Veri kaynaklı tahminler ile gelecekte yapılması planlanan işletme yatırımlarına yol gösterici fikirler sunulmasına yardımcı olur.
  • İşletmelerin ihtiyaç ve projeleri hazırlanması ve yönetimi durumunda yararlanabilecek teşviklerin ve yardımların belirlenmesine katkıda bulunur.
  • Risk ve krizlerin yönetiminde şirkete uzman desteği sağlayarak sürecin en hızlı ve en az zararla aşılmasına yardımcı olur.
  • İşletmelere, finansal disiplin anlayışını ve kurumsal yönetim modelini bütünleştirerek, kendi finansal yönetimini yapabilecekleri seviyeye ulaşmalarını sağlayacak tecrübeyi ve deneyimi kazandırır.