İnsan Kaynakları Danışmanlığı

Bordro İşlemleri Danışmanlığı

Personel SGK İşlemleri Danışmanlığı

Emeklilik İşlemleri Danışmanlığı

Yabancı Çalışma ve Oturma İzinleri

Personel BES İşlemleri

İş Kazaları ve Raporları Bildirimleri

İşkur İşlemleri

Personel Vize İşlemleri

BİZE ULAŞIN

Şirketimizden Teklif ve Bilgi Talep Edebilirsiniz

İnsan Kaynakları Danışmanlığı, organizasyon ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize uygun, size özel bir yaklaşım sunmak için farklı disiplinlerimizi bir araya getiren kapsamlı bir insan kaynakları yönetimi çözümü sunuyoruz. Karmaşık sorunları yönetmek, karar vermeyi hızlandırmak ve kurumsal performansı artırmak için üst düzey yöneticiler, İK uzmanları, finansal yöneticiler ve hukuk ekipleriyle işbirliği yapıyoruz.

İnsan Kaynakları Yönetiminin Faydaları

İnsan kaynakları hizmeti verdikleri birçok şirket için büyük önem taşıyan bir konumdadır. Her şirket sahibi, şirketin performansını en üst düzeye çıkarabilecek kişileri belirlemek ve bu kişiyle çalışmaya devam etmek ister. İşe alım süreci, şirketlerdeki en kafa karıştırıcı konulardan biridir.

İnsan kaynakları danışmanlık firmaları ile çalışıldığı durumlarda şu gibi avantajlar sizleri beklemektedir;

  • Şirketin performansına olumlu yönde direkt olarak etki eder,
  • Şirket yükselişe geçmeye başlar,
  • Danışmanlık firması insan kaynakları departmanı ile ilgilenirken, şirket tüm enerjisini günlük işlerini daha rahat gerçekleştirmek için kullanabilir,
  • İşe alım danışmanlığı ile şirkete katkı sağlama potansiyeli daha yüksek kişilerin tercihi sağlanabilir,
  • Şirketin mevcut insan kaynakları analizi ile tespit edilmesini sağlar ve çözüm önerisinde bulunur,
  • İnsan kaynakları politikalarının geliştirilmesi ve uygulanmasını sağlar,
  • İnsan kaynakları faaliyetindeki denetimleri gerçekleştirerek detaylı plan ve raporlar hazırlar.

İnsan Kaynakları Danışmanlık Firmaları

İnsan kaynakları danışmanlık firmaları, şirketlerin profesyonel insan kaynakları sürecini desteklemekle görevli şirketlerdir. Birçok kişi insan kaynakları danışmanlık firmalarını çalışan bulan şirketler olarak tanımlasa da, sadece danışmanlık şirketlerinin çalışan bulmak için yaptığı şey değildir. İnsan kaynakları departmanı, işyerinde işgücünün verimli kullanılması, insan kaynağının verimli kullanılması, şirketin ekonomik anlamda performansının artırılması ve doğru hamlelerin doğru yerde yapılmasında etkin olan bir departmandır.

Bir kuruluşun insan kaynaklarının şirketin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet etmesini sağlar. İnsan kaynakları danışmanlık firmaları, işe aldıkları kuruluşlara özgü bir insan kaynakları modeli oluşturup geliştirerek, şirketin belirlenen hedeflerine ulaşmak için personelini etkin bir şekilde kullanmasını sağlar. Bu sayede işgücü yüksek verimlilikle çalışmaktadır.