Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Bütçe Süreç Danışmanlığı

İç Kontrol Sistemi Kurma Danışmanlığı

Aile Şirketleri Danışmanlığı

Kurumsallaşma Danışmanlığı

Maliyet Kontrol Sistemi Danışmanlığı

Şirket Yeniden Yapılanması (Reorganizasyonu)

Masak Uyum Danışmanlığı

Bilgi Sistemleri Danışmanlığı (IT)

Hile ve Yolsuzluk Denetimi Danışmanlığı

İç Kontrol Denetimi Danışmanlığı

Bilgi Sistemi Kontrol Danışmanlığı

BİZE ULAŞIN

Şirketimizden Teklif ve Bilgi Talep Edebilirsiniz

Hedefiniz şirketinizi büyütmek, kapsamlı bir dönüşümle geliştirmek ve daha rekabetçi hale getirmek olsun, deneyimli danışmanlık ekibimiz stratejinizi belirlemek, doğru kararları vermek ve bunları uygulamak için uçtan uca hizmet vermektedir.

Şirket yapılarının mevcut durumunda veya büyüyen şirket yapılarında bazı eksiklikler görülebilir. Örneğin, mevcut departmanlardaki iş tanımlarının güncellenmesi, yeni bir departmana duyulan ihtiyaç, yeni iş tanımları; bütçenin verimsiz kullanımı, faaliyetlerin aksaması veya yetersiz teknolojik altyapı. AG Denetim olarak bu tür sorunlarda şirket yönetim danışmanlığı kapsamında Yönetim Danışmanlığı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Yönetim Danışmanlığı Nedir?

Yönetim danışmanlığı bağımsız ve uzman kişiler tarafından, yönetim, organizasyon, uygulama yöntemleri ve metodlarına ilişkin problemlerin teşhis ve araştırılması, uygun faaliyetler tavsiye edilmesi ve bu tavsiyelerin yerine getirilmesine yardımcı olunması alanında verilen hizmetlerdir.

Şirketler ve büyümek, gelişmek isteyen her işletmenin iki ana hedefi vardır: verimlilik ve üretkenliktir. Bu nedenle işletmeler bu alanda uzman, yetenekli ve danışmanlık yeteneğine sahip kişilerden yardım almak istemektedir. Çözüm önerileri, güncel gelişmeler ve izlenecek yollar yönetim danışmanları tarafından belirlenir.

Danışmanlık hizmeti verdikleri işletmelerde büyüme ve gelişmeyi en üst düzeye çıkarmak, stratejik önerilerde bulunmak ve işletmenin değerini artırmak gibi konulardan yönetim danışmanları sorumludur. Danışmanlık hizmeti veren bu kişiler, sorunların kısa sürede ve doğru bir şekilde çözülmesini sağlamak için iş ve iletişim becerilerini kullanır, böylece işletmelerin verimliliğini ve verimliliğini arttırır.

Yönetim Danışmanlığı Faydaları

Yönetim danışmanlığı hizmeti, işletmelerin ve şirketlerin büyümesi için olumlu ve radikal bir bağlam sağlar. Danışmanlık hizmeti almak, kişinin bildiği veya bilmediği konularda farklı fikir ve görüşleri ifade eder. Bu fikir ve görüşler aynı zamanda araştırma ve geliştirme içeriğini de içermektedir.

Yönetim danışmanları şirketlerin doğru bir şekilde yönetilmesi için gerekli yönetim verileri ve piyasa koşullarına göre tavsiye verir ve karmaşık sorunların çözülmesine yardımcı olur. Ayrıca şirketin değer katabileceği, iş performansını en iyi noktaya getirebileceği ve şirket içinde becerilerin geliştirilmesine imkân bulabileceği alanları belirler.

Her şirketin bu hizmete ihtiyacı vardır, ancak finansal kaynakları yetersiz olan işletmeler özel danışmanlık hizmeti almakta zorlanırlar. Bu bağlamda AG Denetim sizler için en uygun çalışmalarda bulunmaktadır. Bu çalışmalar sadece sorumlu çalışmanın ve planlı çalışmanın faydalarını sunmakla kalmayıp, disiplin ve özgüvenle çalışma bilincini de aşılamaktadır.

Peki yönetim danışmanlık hizmeti işletmelere nasıl bir fayda sağlamaktadır? Yönetim danışmanlığı; Analitik düşünen, çözüm odaklı, geniş deneyime sahip, yenilikçi ve dikkatli kişilerden oluşmaktadır. Bu özelliklere sahip kişilerden yönetim danışmanlık hizmeti almak işletmelere bazı faydalar sağlamaktadır;

  • Siparişlerde gecikmelerin önüne geçilmesi,
  • Üretimin hızlanması ve kayıpların azalması,
  • Zaman ve iş gücünden tasarruf sağlanması,
  • Müşteri ilişkilerinin ve müşteri memnuniyetinin artması,
  • Kaliteli bir çalışma ortamının sağlanması,
  • Ürün çeşitliliğinin artması,
  • Mevcut ürünlerin geliştirilmesi yönetim danışmanlığı hizmetinin işletmelere sağladığı faydalar arasındadır.